موسسه حقوقی

/موسسه حقوقی
موسسه حقوقی۱۳۹۸-۳-۱۴ ۰۶:۲۷:۱۱ +۰۴:۳۰

امروزه افرادی که به دنبال وکیل پایه یک دادگستری می‌گردند، عبارت موسسه حقوقی را به کرات می‌شنوند. موسسه حقوقی پدیده‌ای است که در سال‌های اخیر با توجه به حجم بالای پروند‌ه ها و سهولت دسترسی مردم به وکیل پایه یک به خصوص در شهر تهران رواج زیادی پیدا کرده است. یکی از اصلی‌ترین مزایای آن نسبت به دفتر وکالت این است که در آن تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار هستند و متناسب با توانایی و تخصص خود می‌توانند اقدام به ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قبول پرونده نمایند.

خط پاسخگویی وکلای دادگستر : ۸۸۶۲۲۱۷۸ – ۰۲۱ (۲۰ خط ویژه)
مهمترین مزایای موسسه حقوقی نسبت به دفتر وکالت
  • حضور جمع کثیری از وکلا در موسسه و امکان استفاده از آرای جمعی

  • پیگیری سیستماتیک و دقیق پرونده‌ها و اطلاع رسانی به موقع به موکلین

  • استفاده از کانال‌های ارتباطی درست برای پیگیری پرونده‌های خاص

موسسه حقوقی

استفاده از کلیه خدمات دفتر حقوقی صرفا با حضور در موسسه و بهره‌گیری از مشاوره حقوقی حضوری است. در واقع با حضور در موسسه و ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری ، پرونده شما با دقت بیشتری بررسی شده و راه حل‌های مختلف پرونده در مشورت با سایر وکلای حاضر در موسسه به شما اعلام می‌گردد. در کنار این موارد، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی نیز می‌تواند پاسخگویی بسیاری از سوالات حقوقی شما باشد. موسسه حقوقی مکانی است که پرونده‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف به آن ارجاع شده و وکلایی که در دفتر حقوقی مشغول به فعالیت هستند، نسبت به سایر وکلا از تجربه بیشتری برخوردارند. بنابراین، بهتر است که برای ارجاع کار خود به موسسه حقوقی مراجعه نمایید.

خط پاسخگویی وکلای دادگستر : ۸۸۶۲۲۱۷۸ – ۰۲۱ (۲۰ خط ویژه)

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد یکی از موسساتی است که در سال‌های اخیر به دلیل استفاده از بهترین وکیل در حوزه‌های مختلف و نیز پیگیری دقیق و سریع پرونده‌ها جایگاهی مناسب در میان مردم پیدا کرده است. برای انجام مشاوره حقوقی با موسسه به شماره ۸۸۶۲۲۱۷۸–۰۲۱ تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی رایگان

دسته بندی محصولات

سبد خرید