4.6/5 - (38 امتیاز)

در دنیای حاضر که دسترسی آسان به هر چیزی از طریق فضای مجازی میسر شده است، افراد زیادی هستند که برای برطرف کردن سوالات و مشکلات حقوقی خود به سراغ مشاوران و وکلای حقوقی آنلاین می روند. وکیل آنلاین شخصی است که از تخصص و دانش بالای حقوقی برخوردار بوده و می تواند بسیاری از سوالات حقوقی مردم را بدون مراجعه حضوری و به صورت مجازی پاسخ دهد. 

 امروزه شاهد رشد چشمگیر دریافت مشاوره حقوقی آنلاین هستیم. زیرا افراد دیگر نیازی ندارند به صورت حضوری به دفاتر و موسسه های حقوقی مراجعه نموده و در مورد مسائل حقوقی اطلاعات به دست آورند. آنها می توانند به راحتی و با برقراری یک ارتباط تلفنی با وکیل آنلاین، تمام سوالات خود را از افراد متخصص بپرسند. 

علاوه بر آن باید بگوییم وکلای آنلاین می توانند در زمینه انجام کارهای حقوقی فردی و سازمانی به مردم کشور کمک شایانی نماید. بدون تردید پرداخت هزینه کم به یک مشاور حقوقی با تجربه، می تواند در پیشبرد کارها و رسیدگی به امور کسب و کار افراد در جامعه کمک کند. زیرا بسیاری از افراد در جامعه دسترسی حضوری به مشاوران و وکلای حقوقی ندارند و ممکن است در یک زمان حساس نیاز به مشاوره با وکیل داشته باشند. 

از این رو در چنین شرایطی دسترسی به وکیل آنلاین می تواند ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای کسب اطلاعات حقوقی به شمار رود. 

خط پاسخگویی وکلای دادگستر : ۲۲۹۲۰۵۶۲-۰۲۱ (۲۰ خط ویژه)

مهمترین مزایای استفاده از مشاور و وکیل آنلاین

به طور کلی باید بگوییم دسترسی به وکلای آنلاین برای مردم کشور مزایای زیادی در پی دارد. از جمله مهمترین این مزایا باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • پیگیری و تعامل سریع با موکل

از آنجایی که اینترنت از سرعت بسیار زیادی برای پیگیری تعاملات برخوردار است، می توان با برقراری ارتباط با وکیل آنلاین پیگیری پرونده و امور حقوقی را با سرعت بالایی انجام داد. دیگر نیازی نیست که موکل به صورت حضوری برای پیگیری پرونده به سراغ وکیل رود. سرعت بالای تبادل اطلاعات و پیگیری حقوقی، امروزه به یک مسئله مهمی تبدیل شده است که می توان از طریق وکلای آنلاین آن را تجربه کرد. 

وکیل آنلاین
  • پاسخ به سوالات حقوقی کاربران در فضای مجازی

یکی از مزایای برقراری ارتباط با وکیل آنلاین، دریافت پاسخ سوالات حقوقی به صورت مجازی و آنلاین است. می توانید از طریق شبکه های اجتماعی، سایت ها و روش های دیگر با وکلای حقوقی ارتباط برقرار کرده و سوالاتی که در خصوص مسائل حقوقی دارید را از آنها بپرسید. می دانیم که مراجعه حضوری به دفتر وکلا در مراکز استان ها و شهرستان ها می تواند دشوار و زمانبر باشد. از این رو برای صرفه جویی مناسب در وقت، بهتر است به سراغ وکلا و مشاوران آنلاین روید. 

  • دسترسی آسان و سریع به وکیل آنلاین

سرعت زندگی شهری منجر شده است تا بسیاری از افراد تمایل داشته باشند امور حقوقی خود را در سریع ترین زمان پیگیری نمایند. برای این دسته از افراد برقراری ارتباط با وکلای آنلاین می تواند ساده ترین و بهترین روش برای پیگیری امور حقوقی باشد. آنها می توانند از طریق اینترنت با وکیل ارتباط برقرار کرده و از آخرین مرحله رسیدگی به پرونده نیز اطلاعات به دست آورند. 

  • گسترش آگاهی مردم جامعه در زمینه های حقوقی

یکی دیگر از مزایایی که می توانیم برای استفاده از وکیل آنلاین بیان کنیم، گسترش آگاهی مردم جامعه در خصوص مسائل حقوقی است. تمام مردم کشور به دلیل بالا بودن حجم اطلاعات حقوقی، درگیر یادگیری این دسته از مسائل نمی شوند. از این رو برای این افراد بهترین و ساده ترین روش برقراری ارتباط با مشاوران و وکلای آنلاین است. می توانند سوالات حقوقی خود را در فضای مجازی از وکلا پرسیده و در نتیجه به آگاهی لازم حقوقی دست یابند.

آیا خدمات وکیل آنلاین رایگان است؟

برخی از مردم جامعه تصور می کنند که به دلیل آنلاین بودن برقراری ارتباط با وکلا، هیچ هزینه ای نباید برای دریافت مشاوره بپردازند و تقاضای مشاوره حقوقی رایگان دارند. اما باید بگوییم وکیل آنلاین در صورت پرسیدن سوالات محدود، مشخص و بدون نیاز به بررسی مدارک و شواهد بصورت رایگان صورت می‌گیرد و در غیر اینصورت همراه با هزینه خواهد بود.

بسیاری از وکلای آنلاین در موسسه های حقوقی فعالیت می کنند که میزان هزینه مشاوره آنها توسط موسسه تعیین می شود. مردم جامعه با برقراری ارتباط با موسسه های حقوقی می توانند با وکیل آنلاین مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و اطلاعات لازم را در خصوص مسئله حقوقی خود از ایشان دریافت کنند. 

البته برای این که بتوانید بهترین خدمات حقوقی را از مشاوران و وکلای آنلاین دریافت کنید، لازم است ابتدا وکیل آنلاین خوب را شناسایی کرده و سپس با ایشان ارتباط برقرار نمایید. مثلا می توانید برای امور مالی خود از یک وکیل متخصص در این زمینه بهره مند شوید. یا اگر در خصوص مسائل خانوادگی دچار مشکل شده اید، می توانید از وکیل خانواده کمک بگیرید. 

دسترسی به وکیل شناخته شده یا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یک زمینه خاص، امتیازی است که تنها می توان در بستر فضای مجازی به آن دست یافت. زیرا نمی توان با حضور در دفاتر حقوقی این نکته را دریافت که وکیل مورد نظر در چه زمینه ای از مهارت و تخصص بالایی برخوردار بوده و تنها در آن زمینه به آن مراجعه کرد. 

زمینه فعالیت مشاوران و وکلای حقوقی آنلاین

وکلای آنلاین حقوقی در زمینه های مختلف اطلاعات لازم را در اختیار مردم جامعه قرار می دهند. از جمله مهمترین زمینه های فعالیت مشاوران و وکلای حقوقی باید به مباحث حقوق خانواده، حقوق کیفری، حقوق مالی، پرونده های طلاق، انحصار وراثت، دعوای مالی و تجاری و … اشاره کنیم. البته برای این که بتوانید بهترین اطلاعات حقوقی را از وکیل آنلاین دریافت کنید، بهتر است به سراغ افراد متخصص در هر زمینه ای روید.

در بیشتر کشورهای پیشرفته جهان معمولا وکلای آنلاین هر یک به صورت تخصصی به پرونده ها و سوالات مردم جامعه می پردازند. یعنی سوالات مالی و تجاری را وکلایی که در زمینه حقوق تجارت تخصص بیشتری دارند پاسخ می دهند و سوالات مربوط به خانواده را وکلای خانواده. از این رو مردم جامعه می توانند اطلاعات دقیق تری را در زمینه های مختلف از وکیل خود دریافت کنند.

مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین

سامانه وکیل آنلاین یا گفتگو با وکیل

گروه وکلای پاسارگاد با راه اندازی سامانه مشاوره حقوقی و ارتباط با وکیل آنلاین سعی در ارائه هر چه بیشتر خدمات به شما عزیزان نموده است و با بیش از ۱۰ اپراتور یا مشاور حقوقی پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. این سامانه به نحوی طراحی شده است که شما در صورت مراجعات بعدی هم به پیام های خود دسترسی خواهید داشت و اگر زمان مشاوره طولانی گردد و یا انتظار برای پاسخ مشاور حقوقی بیشتر از حد لازم باشد می توانید مجدد در زمان دیگری به سایت مراجعه نموده و پاسخ خود را از مشاور و وکیل آنلاین دریافت نمایید. پرسش های تخصصی و یا طولانی نیازمند پرداخت هزینه مشاوره خواهد بود. (حداقل هزینه مشاوره با وکیل ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.)

سامانه وکیل آنلاین
چت با وکیل

وکیل آنلاین در واتساپ

مشاوره حقوقی در واتساپ یکی از خدمات ارائه شده توسط گروه وکلای پاسارگاد می‌باشد که حتی در روزهای تعطیل هم ارائه می‌گردد اما دارای شرایط زیر خواهد بود:

  • مشاوره حقوقی تخصصی و یا بررسی مدارک مشمول هزینه است.
  • ممکن است سرعت پاسخگویی با توجه به کثرت پیام ها دچار کندی گردد و از تمام متقاضیان صمیمانه خواهشمندیم صبر و شکیبایی پیشه نمایند و اگر نیاز به مشاوره فوری دارند در ساعات اداری با شماره های دفتر تماس بگیرند.
  • قبل از مطرح کردن مشاوره و یا پیام لطفا نام و محل زندگی خود را در محیط گفتگو یا چت مطرح فرمایید تا مشاوره بهتر و دقیق تری به شما عزیزان ارائه گردد.
  • سوال خود را به صورت کوتاه و واضح مطرح نمایید و از توضیحات اضافی و متن های طولانی خودداری فرمایید. همچنین از عجله در دریافت پاسخ خودداری نمایید.
  • آن دسته از عزیزانی که نیاز به مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری در حوزه مربوطه دارند اعلام فرمایند تا با هماهنگی لازم این مسئله صورت پذیرد.

آیدی واتساپ:

مشاوره حقوقی تلگرام

مشاوره حقوقی یا ارتباط با با وکیل در تلگرام یکی از راه های ارتباطی می باشد که مانند سایر روش ها مورد استقبال متقاضیان قرار نگرفته است و این موضوع بدلیل وجود فیلترینگ داخلی است اما گروه وکلای پاسارگاد برای عزیزان خارج از کشور که فقط امکان ارتباط از طریق تلگرام برای آن ها میسر است این امکان را ارائه می دهد.

اما بهتر است این عزیزان از سامانه مشاوره آنلاین ما که در گوشه سمت راست کامپیوتر، لپتات و یا موبایل شما به رنگ سبز رنگ قرار دارد استفاده نمایند تا سرعت در پاسخگویی را احساس نمایند. شرایط برقراری ارتباط در تمامی پلتفرم ها مانند هزینه، نحوه هماهنگی و غیره یکسان خواهد بود.

اطلاعات و مدارک ارسالی شما در نزد گروه وکلای پاسارگاد به صورت حریم شخصی تلقی شده و جای نگرانی در ارتباط با انتشار و یا در اختیار دیگران قرار دادن آن به هیچ عنوان وجود ندارد. همچنین شماره همراه ارسالی از جانب شما صرفاً جهت هماهنگی و پیگیری های لازم در صورت لزوم می باشد و جنبه ارسال تبلیغات را به هیچ عنوان ندارد.

آیدی تلگرام:

وکیل آنلاین در اینستاگرام

صفحه یا پیج گروه وکلای پاسارگاد در اینستاگرام با آیدی vokalayedadgostar@ بصورت روزانه درصدد تولید محتوای با کیفیت و ارائه نکات حقوقی به تمام افراد جامعه می باشد. شما عزیزان با دنبال کردن این پیج می توانید هم سطح آگاهی و معلومات خود در حوزه حقوقی را بالا برده و هم سوالات خود را در بخش دایرکت یا کامنت بپرسید. تعامل با صفحه مجازی ما در اینستاگرام قوت قلبی برای تیم وکلای پاسارگاد خواهد بود و صمیمانه قدردان نگاه ویژه شما هستیم.

آیدی اینستاگرام:

سوالات متداول

پرسیدن یک یا دو سال که نیاز به بررسی اسناد و مدارک نداشته باشد و یا پاسخ سوال تخصصی نباشد رایگان خواهد بود اما در اغلب موارد مردم سوالاتی را از وکلا می پرسند که نیاز به بررسی موضوع و صرف زمان خواهد داشت.

هزینه مشاوره بستگی به موضوع، مدت زمان مشاوره و شخص پاسخ دهده دارد. معمولا حداقل هزینه مشاوره ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

در گروه وکلای پاسارگاد پاسخگویی توسط مشاور حقوقی و وکیل انجام می گردد. در صورت نیاز و یا تمایل می توانید ارتباط با وکیل پایه یک را از اپراتور درخواست نمایید.

وکلای آنلاین در گروه وکلای پاسارگاد در زمینه خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت)، مالی (چک و سفته)، ملکی (خرید و فروش یا مشارکت)، کیفری (کلاهبرداری، توهین، تهدید، ضرب و جرح)، انحصار وراثت و غیره تبحر و سابقه لازم را دارا می باشند.