بیمه

یکی از مسائلی که امروزه در تمام جوامع دنیا از جمله کشور ما مطرح است، بحث آینده‌نگری و جبران خسارت‌ها از طریق بیمه است. پیشرفت زندگی هم زمان با راحت‌تر و سریع‌تر شدن آن موجب شده است که حوادث غیر مترقبه زیادی در طول روز برای افراد جامعه رخ دهد. در این میان، این موضوع به کمک افراد می‌آید تا با جبران خسارات مادی اندکی از آرامش از دست رفته فرد به وی بازگردد. این خدمت یکی از عقودی است که به واسطه آن بیمه گذار مبلغی معین را در اقساط مشخص به بیمه گر پرداخت کرده و در ازای آن بیمه گر در هنگام وقوع حوادث مندرج در قرارداد، هزینه تعهد شده را به عنوان جبران خسارت به بیمه گذار پرداخت می‌کند.

خط پاسخگویی وکلای دادگستر : ۷۷۷۲۸۴۵۴ – ۰۲۱ (۲۰ خط ویژه)

انواع بیمه

انواع بیمه های موجود در کشور ما عبارتند از : تامین اجتماعی، شخص ثالث، بدنه، حوادث و آتش‌سوزی،  حمل و نقل باربری، عمر، مسئولیت و … که هر کدام از این حالت‌ها دارای قوانین و اصول مربوط به خود بوده و برای استفاده از آن‌ها باید از ویژگی‌ها و تعهدات مربوطه آگاهی کامل داشت.

در بسیاری از موارد به دلیل نا آگاهی از قوانین مربوطه، افراد دچار سردرگمی و مشکلات فراوانی در مورد جبران خسارت خود می‌شوند. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما از مشاوره حقوقی استفاده شده و یا حتما به وکیل متخصص رجوع گردد.

باید توجه داشت که، فقط جرایم غیر عمد تحت پوشش این نوع خدمت قرار خواهد گرفت. وصول مطالبات، برای هر فرد مورد توجه و مطلوب است. اما افراد به دلیل استفاده از رویه‌های قانونی نادرست دچار مشکل می‌شوند. بنابراین، حتما از وکیل متخصص استفاده نمایید.

بیمه

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد، با تجربه بسیار زیاد در این زمینه آماده ارائه مشاوره حقوقی می‌باشد. جهت ارجاع پرونده خود به وکیل با موسسه تماس حاصل فرمایید.

خط پاسخگویی وکلای دادگستر : ۷۷۷۲۸۴۵۴ – ۰۲۱ (۲۰ خط ویژه)

۱۳۹۷-۲-۲ ۰۸:۵۸:۵۵ +۰۴:۳۰

یک دیدگاه

دسته بندی محصولات

سبد خرید