مشاوره حقوقی مواد مخدر

//مشاوره حقوقی مواد مخدر

پرونده های مواد مخدر، از جمله جرائم کیفری است، که به دلیل حساسیت جرم از نظر اجتماعی، اقتصادی، امنیتی، قانونگذار مجازات‌های سنگینی را برای آن در نظر گرفته است. به همین جهت بهره‌گیری از مشاوره حقوقی در جرائم مواد مخدر یا مشاوره حقوقی مواد مخدر می‌تواند در روند پرونده بسیار تاثیرگذار باشد. وکیل مواد مخدر با توجه به تجربه کافی در این گونه پرونده‌ها می‌تواند در تخفیف، تعلیق و یا برائت در این گونه پرونده‌ها راهگشا باشد.

خط پاسخگویی وکلای دادگستر : ۷۷۷۲۸۴۵۴ – ۰۲۱ (۲۰ خط ویژه)

مجازات مواد مخدر

جرائم مربوط به مواد مخدر شامل مجازات‌هایی نظیر اعدام، حبس، تبعید، شلاق، جزای نقدی و مصادره اموال می‌باشند. از مهمترین عوامل موثر در تعیین مجازات پرونده‌های مربوط به مواد مخدر، انگیزه شخصی، سابقه و سمت و شخصیت مجرم می‌باشد. مواردی مانند تعدد جرم و یا تکرار جرم از جمله عوامل تشدید کننده مجازات مواد مخدر است.

چنانچه در پرونده فرد مجرم عوامل فوق وجود نداشته باشد، می‌توان موارد مربوط به تخفیف مجازات مانند تعلیق، آزادی مشروط و … را در مورد وی لحاظ نمود.

مشاوره حقوقی مواد مخدر
خط پاسخگویی وکلای دادگستر : ۷۷۷۲۸۴۵۴ – ۰۲۱ (۲۰ خط ویژه)

براساس بند پ ماده ۳۰۳ قانون آیین دادرسی کیفری، دادگاه انقلاب صلاحیت رسیدگی به جرائم مواد مخدر، روانگردان و پیش‌ساز‌های آن را دارد. البته با تصویب قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه به مواد مخدر در سال ۱۳۹۶ و در جهت کاهش تعداد زندانیان، مجازات‌های جرائم مواد مخدر در برخی موارد به طور محسوسی کاهش یافته است.

بهترین وکیل مشاوره حقوقی مواد مخدر

با توجه به مطالب فوق، اطلاع دقیق از قانون مجازات و به خصوص قانون مبارزه با مواد مخدر می‌تواند در احقاق حق و یا رسیدگی دقیق و منصفانه به پرونده مهم باشد. اطلاع دقیق از قوانین و نحوه تنظیم دادخواست و یا تنظیم لایحه دفاعیه در جرائم مواد مخدر جز با بهره‌گیری از وکیل مواد مخدر و یا مشاوره حقوقی مواد مخدر ممکن نخواهد بود. موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد با بهره‌گیری از بهترین و مجرب ترین وکلا در جرائم مواد مخدر آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی، تنظیم دادخواست ، تنظیم لایحه دفاعیه و قبول وکالت می‌باشد.

مشاوره حقوقی حضوری
۱۳۹۷-۱۰-۹ ۲۳:۵۳:۵۶ +۰۳:۳۰

یک دیدگاه

دسته بندی محصولات

سبد خرید